א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

בכירי המשק והחברה ~ מנכ"לים של חברות עסקיות ~ בכירי מערכות בישראל ~ שירותים לוגיסטיים ~ מנהלי כספים ~ מנהלי שיווק ~ מנהלי רכש ~ מנהלי כ"א ~ מנהל IT ~ מנהל שירות לקוחות ~ ועדי עובדים ~ דוברים ~ מקצועות חופשיים - רופאים, אדריכלים, עו"ד, רו"ח ~ פרסום שיווק ויחסי ציבור ~ עיתונאים ומפיקים ~ משרתי ציבור ~ שופטים ~ דיפלומטים ~ ידוענים ~ לשכת הנשיא ~ בכירי הכנסת ~ יועצים פרלמנטרים ~ שתדלנים בכנסת ~ מבקר המדינה ~ משרד ראש הממשלה ~ משרד הביטחון ~ משרד לביטחון פנים ~ משרד החוץ ~ משרד המשפטים ~ משרד הפנים ~ משרד הבריאות ~ משרד החינוך ~ משרד המדע , התרבות והספורט ~ משרד הקליטה ~ משרד הרווחה ~ המוסד לביטוח לאומי ~ משרד התקשורת ~ משרד להגנת הסביבה ~ משרד החקלאות ~ משרד התיירות ~ משרד האוצר ~ בנק ישראל ~ משרד הכלכלה ~ משרד התשתיות הלאומיות ~ משרד התחבורה ~ שדות תעופה, נמלים, רכבת ~ משרד הבינוי והשיכון ~ המשרד לשירותי דת והרבנות הראשית ~ המועצה לביטחון לאומי ~ הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ~ רשות המיסים ~ בתי חולים ~ רשות מקרקעי ישראל ~ נציבות המים ~ החברה הלאומית לדרכים ~ חברת החשמל ~ בזק ~ דואר ישראל ~ מקורות ~ עמידר ~ נציבות שירות המדינה ~ צבא הגנה לישראל ~ משטרת ישראל ~ ההסתדרות החדשה ~ הרשות לעסקים קטנים ובינוניים ~ מכון היצוא ~ התאחדות התעשיינים ~ איגוד לשכות המסחר ~ לשכת מסחר דו לאומית ~ מרכז טיפוח יזמות ~ נציבי קבילות ותלונות הציבור ~ ראשי עיריות ~ ראשי מועצות מקומית ~ ראש מועצה אזורית ~ מזכירי רשויות ~ יועצים משפטיים ברשויות ~ דוברים ברשויות ~ גזברים ברשויות ~ מבקרי פנים ברשויות ~ קניינים ברשויות ~ חברות כלכליות לפיתוח ~ מנהלי מחלקות הנדסה ~ מנהלי מוקדים עירוניים ~ מנהלי שפ"ע ~ קציני ביטחון ברשויות ~ מנהלי מח' תברואה ~ מנהלי מח' חינוך ~ מנהלי מח' רווחה ~ מנהלי מח' תרבות ~ מנהלי כ"א ברשויות ~ ראשי ועדי עובדים ברשויות ~ מרכז השלטון המקומי וגופים נלווים ~ החברה למתנ"סים ~ תמיכות וקרנות בשלטון המקומי ~ שגרירים ונספחים ישראלים בעולם ~ שגרירים ונספחים זרים בישראל ~ הטלוויזיה הישראלית ~ טלוויזיה מסחרית ~ ערוצי נישה בטלוויזיה ~ רדיו קול ישראל ~ גלי צה"ל ~ רדיו מקומי ~ עיתונות יומית ~ עיתונות מקומית ~ עיתונות לועזית ~ עיתונות מקצועית ~ שבועונים וירחונים ~ אתרי אינטרנט ~ כתבים זרים בישראל ~ משרדי פרסום ~ משרדי יחסי ציבור ~ מנהלי פרסום ושיווק במדיות השונות ~ שירותי פיתוח שווקים ~ דוברי גופים ומוסדות ~ שירותים לוגיסטיים ~ בכירי הבנקאות בישראל ~ הבורסה והרשות לניירות ערך ~ מגייסי הון סיכון ~ מנהלי תיקי השקעות ומבטחים ~ משרדי עו"ד בולטים ~ מנהלי מלונות ~ ראשי אגודות וארגונים ~ מנכ"לים ויו"רים בחברות וגופים עסקיים ~ מנהלי כספים וחשבים ~ מנהלי שיווק ופיתוח עסקי ~ מנהלי רכש, לוגיסטיקה ותפעול ~ מנהלי כ"א ומשאבי אנוש ~ מהלי מערכות מידע, מחקר ופיתוח ~ מנהלי שירות לקוחות ~ ראשי איגודים מקצועיים ~ ראשי ועדי עובדים ~ הרשות השופטת בישראל ~ ראשי עמותות וארגונים אזרחיים ~ ראשי ארגונים ציוניים ~ בעלי מקצועות חופשיים, רופאים, אדריכלים ~ מנהלי מוסדות תרבות ~ מנהלי מוסדות אקדמאים ~ 
  צור קשר עם לינקטו לקוחות לינקטו לינקטו - עדכון מידע לינקטו - לרכישת רשימות דיוור לינקטו - מנוי חדש לינקטו - משתמש רשום  
 
איך מחפשים? | מי נמצא בלינקטו | תנאי שימוש
     
 

מנוי חדש

בחר בעמוד מנוי חדש בתפריט העליון.
בחר לך מסלול מתאים, אשר את הסכמתך לתנאי השימוש ולחץ על "המשך".
מלא את שמך או החברה שלך (לשם תישלח החשבונית), בחר לך שם משתמש (כתובת המייל שלך) וסיסמא ולחץ על "שלח".
מלא פרטי כרטיס אשראי (האתר מאובטח) ולחץ על "שלח".
תקבל הודעה שהנך משתמש רשום ומעתה תוכל לחפש באופן חופשי.
בתחתית כל תוצאת חיפוש תמצא את כמות החיפושים שנותרו לך.
 

 

איך מחפשים?

 
 
לרשותך מידע אודות כ-45,000 בכירים ונבחרי ציבור בישראל.
לקבלת תוצאה יש למלא את כל השדות. קבלת תוצאה מבטיחה כי האדם שחיפשת נמצא במאגר שלנו. החיוב יעשה רק אחרי שתקבל את דף התוצאה.
שירות לינקטו יודע להשלים באופן אוטומטי את פרטי האדם אותו אתה מחפש. תוכל להתחיל בכל אחד מהשדות ולהמשיך משם.
להתחלת חיפוש דאג שכל השדות ריקים. יש ללחוץ על כפתור "נקה".
תוצאה בשדה ראשון כל שהוא תתקבל אוטומטית עם כתיבת אות או שתיים בשדה המתאים. תיפתח תיבת שיחה שתאפשר לך לבחור את השם או הערך המתאים. בחר את מבוקשך בלחיצת עכבר.
לחיצה על שדה ריק, לאחר מילוי השדה הראשון, תציג אוטומטית את האלטרנטיבות לבחירה. בחר את מבוקשך בלחיצת עכבר.
השימוש במאגר מידע לינקטו מותנה בהסכמה לתנאי השימוש. נא לחץ כאן לקבלתם.
 
 
לראש הדף

 

מי נמצא בלינקטו

 
 
באתר לינקטו תמצא 45,000 בעלי תפקידים בתחומים הבאים:
מנהיגים, ראשי מערכות, מנהלים בכירים, יו"רים, מנכ"לים של חברות עסקיות בישראל
סמנכ"לים בכירים בחברות, חשבים, מנהלי כספים, מנהלי כוח אדם, משאבי אנוש, מנהלי רכש, לוגיסטיקה, תפעול, מנהלי שיווק, מנהלי מכירות, מנהלי פיתוח עסקי, מנהלי מערכות מידע, מחקר ופתוח
ראשי ועדי עובדים בחברות מובילות בישראל
בעלי מקצעות חופשיים, רופאים מומחים, אדריכלים ומהנדסים, מנהלי ובכירי משרדי עו"ד ורו"ח מובילים, מבקרי פנים
מנהלים בכירים בחברות לשירותים לפיתוח עסקים, יצוא, יבוא, פיתוח עסקי, הפקות שונות, שילוח, מכס ותובלה
בכירי הממסד בישראל, בכנסת, בממשלה, בשלטון המקומי, בהנהלת בתי המשפט, שופטי ישראל, הסגל הדיפלומטי בישראל ובחו"ל
מנהלי משרדי פרסום, יחסי הציבור, דוברים, יועצי תקשורת, מנהלי פרסום ושיווק במדיה, מנהלי שירות לקוחות
כל בכירי המדיה הכתובה והמשודרת. עיתונאים, עורכים, מפיקים, שדרנים
 
 
לראש הדף

 

תנאי שימוש בשירות "לינקטו"

 
  MS&P, מציעה למשתמש גירסא של שירות "לינקטו" (להלן: שירות "לינקטו"). התוכנה והמידע בכפוף לתנאים ולתקנות הרשומים מטה ומהווים חלק בלתי נפרד מהשימוש בשירות "לינקטו". כל גירסא חדשה או משופרת של שירות "לינקטו" תפעל בכפוף לתנאי השימוש, שעוברים שינויים מעת לעת אלא אם נאמר במפורש ובכתב אחרת.
שירות "לינקטו" הינו מאגר מידע רשום אצל רשם מאגרי המידע במשרד המשפטים ומספרו 556338 והוא כפוף לתקנות ולחוקים שהותקנו בקשר למאגרי מידע וחוק הגנת הפרטיות התשמ"א 1981.
בלחיצה על כפתור "אני מסכים", אתה מודיע בזאת ל-MS&P באופן מפורש ובלתי חוזר כי אתה מקבל עליך את כל הכללים והמגבלות שמופיעים בהסכם זה. אם אינך מסכים לעמוד בתנאים שמציע הסכם זה, הינך מתבקש לצאת מהאתר באינטרנט ובכך יכולתך להשתמש בשירות "לינקטו" במחשב שלך תיפסק.
שירות "לינקטו"" הינו מוצר המיועד לספק למשתמש שרות של איתור מידע מסוג "דרכי התקשרות" בלבד. שירות "לינקטו" איננו מתחייב כי המידע שמוצג בכלי זה הינו נכון, מלא, מעודכן, כולל או בעל ערך כל שהוא. אין להסתמך על הנתונים שמופיעים בשירות "לינקטו" לכל מטרה שהיא ויפה יעשה המשתמש אם יצליב נתונים ממקורות אחרים לפני שיקבל החלטה באיזה שהוא תחום.
 
 
לראש הדף
 
  רשיון
MS&P מעניקה לך בזאת רישיון שימוש בכפוף להזמנת השירות שלך ובמגבלות כמויות החיפושים או הזמן אותם רכשת. הרישיון איננו בלעדי, איננו להעברה ומשמש אך ורק לשימוש בתוכנה ובמידע שבשירות "לינקטו". מותר לך לעשות כל שימוש שתמצא לנכון במידע שתקבל במסגרת השימוש בשירות "לינקטו" וכל זאת במגבלות חוקי מדינת ישראל. אסור לך באיסור חמור לשנות, להעתיק, להפיץ, לשדר, להעביר, למכור, להציג, לשחזר, להפיק, לפרסם, להוציא לאור, להעניק רישיון עבור, ליצור עבודות נגזרות מתוך, לשנות בכל דרך שהיא את שירות "לינקטו" עצמו, לרבות תפעול התוכנה או המידע האצורים בו, מלבד כפי שהותר במפורש בתנאי שימוש אלה. אין לך רשות לפרק, לחקור או להסב חלקים כל שהם מהתוכנה או מהמידע שבשירות "לינקטו" שבידך.
 
     
  חיפוש
הגדרת המושג "חיפוש" הינו לחיצה על כפתור ה"חיפוש" וקבלת דף תוצאה המכיל נתונים. כ"חיפוש" הראוי בתשלום יחשב כל דף תוצאות גם אם אינו שלם או נתגלו בו שגיאות מכל סוג.
 
     
  עדכון
הנהלת השירות עושה כל שלעיל ידה כדי לספק נתונים מלאים ומדויקים על האישים המופיעים בשירות. יחד עם זאת אין הנהלת האתר אחראית לנכונות המידע המופיע בו, עדכניותו ומלאותו. הנהלת השירות שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית להוסיף או לגרוע אישים ונתונים על פי שיקול דעתה.
 
     
  תשלום
הנהלת השירות עושה כל שלעיל ידה כדי לספק נתונים מלאים ומדויקים על האישים המופיעים בשירות. יחד עם זאת אין הנהלת האתר אחראית לנכונות המידע המופיע בו, עדכניותו ומלאותו. הנהלת השירות שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית להוסיף או לגרוע אישים ונתונים על פי שיקול דעתה.
 
 
לראש הדף
 
  תנאי שימוש
כתנאי לשימוש בשירות "לינקטו" עליך למלא את כל התנאים והפעולות הנדרשות להפעלה ראשונית של השירות לרבות רישום פרטיך האישיים, כתובת הדואר שלך והכתובת האלקטרונית שלך.
אתה מצהיר בזאת כי לא תעשה בתוכנה ובסיסמא שלך כל שימוש שאינו חוקי או אסור, לרבות פעולה בניגוד לחוק הגנת הפרטיות התשמ"א 1981, סעיף 17, ולרבות הפצתו או התקנתו במחשב יותר ממספר הפעמים המותר, וכן כל האיסורים המופיעים במסמך זה. כתנאי לשימוש שלך בשירות "לינקטו" אתה מסכים שלא להשתמש בשירות "לינקטו" לכל מטרה בלתי חוקית או הנוגדת את תנאי שימוש אלה. כמו כן, אינך רשאי להשתמש בשירות "לינקטו" בכל אופן העשוי לגרום לנזק, לנטרל, להכביד או לפגום בשירות "לינקטו" או להפריע לשימוש ולהנאה של כל צד אחר. הנך מאשר בזאת כי MS&P רשאית לכרות מידע מתוך הנתונים שמסרת ולעשות בו שימוש לצורכי הגנה על זכויות היוצרים שלה.
מבלי לגרוע מהנזכר מעלה, אתה מסכים בזאת שלא לעשות את הפעולות הבאות:
להפיץ, להעביר, לשלוח דוא"ל, לפרסם וכיו"ב כל חומר המהווה גסות וגידוף, השמצה, דברי הונאה ונוכלות, הוצאת לשון הרע, הצקה והטרדה, תועבה, פורנוגרפיה, איום וסיכון, פגיעה בשלטון החוק, עיקוב, או המפר באופן אחר את הזכויות החוקיות (כגון זכויות לפרטיות ולפומביות) של אחרים, או כל חומר אחר אשר מעודד את אחת או יותר מפעולות אלה.
להעביר קבצים המכילים וירוסים, סוסים טרויאניים, תולעים, פצצות זמן, רובוטי ביטול(cancelbot) , קבצים פגומים או כל תוכנה או תוכניות דומות אחרות העשויות לפגוע בפעולת מחשב אחר או לפגום בשירות "לינקטו". להפיץ, לשלוח דוא"ל, לפרסם פרסום המציע הצעות מסחריות, דואר "זבל" ושאר הצעות מסחריות מבלי לאפשר לכל נמען להיגרע מרשימת הדיוור בכל פנייה שלך אליו או לקבל רשות מוקדמת מהנמען לביצועו. להפיץ, לשלוח בדוא"ל, לפרסם, להשתמש וכיו"ב, כל חלק מחלקי המידע שבשירות "לינקטו" שמחייב הסכמה של צד שלישי או שאינו מיוצר ע"י שירות "לינקטו" וזכויות היוצרים שלו שייכות לגוף שלישי, מבלי לקבל רשות מוקדמת לכך.
 
 
לראש הדף
 
  מידע וחומרים שמסופקים ע"י צד שלישי
שירות "לינקטו" איננה ממליצה ולא תמליץ על שימוש באיזה שהוא פריט מידע זה או אחר. כל העושה שימוש במידע שקיבל דרך השירות "לינקטו", עושה זאת על דעת עצמו ועל אחריותו. זוהי אחריותך הבלעדית לבדוק אם (א) המידע מתאים לצרכיך (ב) יש לך זכות חוקית להשתמש בו (ג) להעריך את תקפותו, ערכו, מליאותו ושאר פרטים המופיעים בו. שירות "לינקטו" זכאית להוסיף או להשמיט מידע בכל עת וללא הגבלה.
 
     
  זכויות יוצרים
מוסכם כי הינך רוכש זכות שימוש בלבד בשירות "לינקטו". שירות "לינקטו" הינה בעלת הזכויות הבלעדית לשירות "לינקטו" לרבות השם, הפטנט, הלוגו והסודות המסחריים שלו. כל הזכויות החוקיות של המידע המסופק ע"י צד שלישי שייכים לצד המספק ואינך רשאי לפגוע בהם בדרך כל שהיא.
 
     
  מידע אישי וצנעת הפרט
שירות "לינקטו" רשאית עפ"י שיקול דעתה לאסוף מידע אישי על ציבור המשתמשים, לרבות כתובות אלקטרוניות שלהם, לנתח את המידע ואת דפוסי השימוש ולהשתמש במידע זה לצרכיה עפ"י שיקול דעתה הכל בכפוף למגבלות החוק. כמו כן בעצם רכישת שירות מלינקטו או לינקו אתה מסכים לקבל מידי פעם עידכונים אודות השירות בתיבת הדואר האלקטרוני שלך מבלי צורך בבקשה נוספת.
 
     
  הגבלת וסיום השימוש
השימוש בשירות "לינקטו" מוגבל. אתה מסכים בזאת כי השימוש בשירות "לינקטו" יסתיים כעבור פרק זמן או כמות חיפושים שנקבעו בעת רכישת הזכויות לשימוש בשירות. לשירות "לינקטו" אין ולא יהיו כל אחריות מכל סוג בקשר להפסקת השירות או בהגבלות כל שהן שינבעו ממנו.
 
 
לראש הדף
 
  כתב ויתור
אתה מסכים בזאת שהשימוש ב"שירות "לינקטו" הינם על אחריותך האישית בלבד. כל הסיכונים בשימוש בשירות, התקנתה על המחשב שלך והשימוש במידע, הם שלך בלבד. שירותי "לינקטו" מסופקים AS-IS וללא כל אחריות, ערובה או הבטחה מפורשים או משתמעים לתאימות למטרה כלשהי, לתוצאות השימוש בו וכיו"ב.
 
     
  הגבלת אחריות
אתה מסכים בזאת כי MS&P, מנהלי שירות "לינקטו", בעליו, עובדיו, מפתחיו ומתחזקיו לא יהיו אחראים לאיזה נזקים ישירים, עקיפים או תוצאתיים אשר ייגרמו לך או למחשב שבו התקנת את השירות "לינקטו", עקב טעינת שירות "לינקטו" או השימוש בו לרבות אובדן רווחים והכנסות, פגיעה בנתונים או בתכנה וכיו"ב.
בכל מקרה לא תהא MS&P אחראית לנזקים ישירים, עקיפים, עונשיים, מקריים, מיוחדים, תוצאתיים או לכל נזק שהוא ובכלל זה, וללא הגבלה, נזקי אובדן שימוש, נתונים או רווחים, הקשורים באופן כלשהו או הנובעים כתוצאה מהשימוש או מהביצועים של שירות "לינקטו".
הגבלה זו כוללת אחריות לעיכוב או אי-היכולת להשתמש בשירות "לינקטו", אספקת או כשל באספקת השירות, או מכל מידע המושגים באמצעות שירות "לינקטו" או הנובעת באופן אחר מהשימוש בשירות "לינקטו", בין אם מבוסס על חוזה, עוולה, הזנחה, אחריות חמורה או באופן אחר, גם אם דווח לשירות "לינקטו" אודות האפשרות לנזקים.
אם אינך שבע רצון באשר לחלק כלשהו בשירותי שירות "לינקטו", או באשר לסעיף כלשהו בתנאי שימוש אלה, הפתרון היחיד והבלעדי עבורך הוא לסיים את השימוש בשירות "לינקטו".
 
 
לראש הדף
 
  כללי
אתה מסכים לשלם פיצויים ולהחזיק את שירות "לינקטו", מנהליה, בעליה, עובדיה, מפתחיה ומתחזקיה כחפים וכלא אחראים לכל טענה, דרישה או נזק, ובכלל זה עמלות סבירות לעורכי-דין, הנטענים על-ידי צד שלישי כלשהו עקב או כתוצאה מהשימוש שלך בשירות "לינקטו" או מאופן ההתנהגות שלך בשימוש בשירות "לינקטו". אם חלק כלשהו מתנאי שימוש אלה נקבע כחסר תוקף או בלתי ניתן לאכיפה בהתייחס לחוק שניתן ליישמו וכולל, אך אינו מוגבל, לכתבי ויתור ולמגבלות האחריות, כפי שנקבעו לעיל, התנאי חסר התוקף או שאינו ניתן לאכיפה, יוחלף בתנאי בר-תוקף הניתן לאכיפה הדומה בתכליתו לתנאי המקורי, ויתר תנאי השימוש יישארו בתוקף.
 
     
  שיפוי בגין אי קבלת תמורה
MS&P מתחייבת לספק לך שירות מוגבל בכפוף להסכם זה, בהתאם לתפריט המופיע באתר ובהתאם להזמנתך. במידה ותוכיח כי לא קיבלת את השירות המוזמן עבורו שילמת, מתחייבת MS&P להשיב לך את כספך בכפוף לחוקי המכר ולחוקי הגנת הצרכן של מדינת ישראל. בכל מקרה הנך מוותר בזאת על כל פיצוי נוסף או שיפוי מכל סוג שהוא בגין כל סוג של כשל במתן השירות. לצורך קבלת שיפוי עליך לפנות להנהלת השירות ולהציג את ההוכחות לכשל בשירות וכן להוכיח כי שילמת עבורו.
 
     
  במקרה של תלונות
שירות "לינקטו" פועלת בישראל וכפופה לחוק הישראלי. בכל תלונה יש לפנות לבעלי שירות "לינקטו" MS&P, רח' מעלה נחמה 8, הרצליה ב', 46594, או בדוא"ל sales@linko.co.il. מוסכם בזאת על ידך כי כל תלונה מכל סוג שהיא תובא לברור של בורר שיקבע ע"י המרכז הישראלי לבוררות בתל-אביב.
הנך מאשר בזאת כי קראת את כל ההסכם הזה והבנת את תוכנו. בלחיצה על הכפתור "אני מסכים" אתה מסכים לתוכנו של ההסכם ומאשר כי תנהג עפ"י הכתוב בו.
MS&P רשאית לשנות את תנאי השימוש מפעם לפעם. באחריותך לבדוק על בסיס קבוע אם תנאי השימוש השתנו ולנהוג ע"פ התנאים החדשים שנקבעו או לחילופין להפסיק להשתמש בשירות "לינקטו". המשך שימוש בשירות "לינקטו" לאחר כל שינוי מסוג זה יהווה את הסכמתך לשינוי כזה.
הסכם זה הינו חוזה משפטי בינך לבין MS&P אשר יפקח על השימוש שלך בשירות "לינקטו". עליך לקבל ללא כל שינוי את כל התנאים וההודעות הכלולים בתנאי שימוש אלה לשם שימוש בשירות "לינקטו". אם לא תקבל תנאי השימוש, לא תוכל להשתמש בשירות "לינקטו".
לראש הדף
 
Google+